Domácí nedali svému hostu vůbec žádnou šanci.

17.12.2019 | Jaroslav Kolář

13.kolo, neděle 15.12.2019
OLH Spartak Soběslav - HC Milevsko 2010
9:2 (3:0, 4:1, 2:1)
Branky a nahrávky: 3. J. Škoda (Kaisler), 19. J. Matoušek (T. Tržil), 19. Mil. Dančišin (O. Liška), 34. A. Přibyl (Mil. Dančišin), 35. Píha (A. Přibyl, Mil. Dančišin), 37. Hraňo (Žákovský), 40. Hraňo (J. Matoušek), 49. O. Liška (A. Přibyl), 56. A. Přibyl (Mil. Dančišin) – 25. J. Müller (Hastrman, Suchan), 44. Radosta (Mich. Jelínek). Rozhodčí: Jílek – Lang, Kubíček.. Vyloučení:8:13, navíc Hastrman, Hamerle (Mil) oba OT . Využití: 4:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 323. Střely na branku: . Průběh utkání: .

OLH Spartak Soběslav: Baloun – T. Tržil, J. Matoušek, Jiří Kubeš, O. Liška, V. Pánek, Hubáček, A. Čížek – Hák, Žákovský, Hraňo, Mil. Dančišin, A. Přibyl, Píha, O. Pánek, Kaisler, J. Škoda, od 36. navíc Zajíc, Mart. Novák, Humpan.
HC Milevsko 2010: Princ, 37. Jan Kolář – Hájek, Bouška, Hastrman (30. Jíška), Čunát, Havran, Pletka – Bílek, Šimák, Hamerle, Kadilák ml. (21. Radosta), J. Müller, Fořt, Suchan, Pouch, Jelínek.

Milevští začali špatně již příjezdem na utkání. Auto, které vezlo výstroj týmu za Táborem mělo defekt, který se nedařilo rychle opravit. Někteří hráči a hlavně výstroj dorazila do Soběslavi s vetším zpožděním, to mělo vliv i na přípravu před utkáním, do kterého vstoupili Milevští velmi špatně. Domácí se ujali vedení ve třetí minutě. Koncem první třetiny domácí využili herní situaci 5:3 a pokračující přesilovku. Dvě branky během 16 vteřin tým úplně položily. V úvodu druhé třetiny sice Müller skóroval, ale mnoho vlivu na výsledek to němělo. Přišla druhá polovina třetiny a přišel úplný kolaps hry Milevska. Tři branky během necelým třech minut vyhnali z brankoviště Pince a nastoupil do dlouhé době do branky Jan Kolář, ten inkasoval těsně před sirénou branku při početní výhodě domácích. Úvod poslední třetiny patřil Radostovi, ale to bylo opět vše. Domácí přidali ještě dvě branky, když ta poslední byla při hře 3:4. Milevsko odehrálo snad nejhorší utkání od začátku sezóny. Je třeba se rychle oklepat a připravit se na sobotní odvetu na domácím ledě s Božeticemi.