Milevští starší žáci nedali Strakonickým šanci.

První branka padla již ve druhé minutě, další tři v první třetině rozhodli u vítězi utkání.

15.10.2018 | Jaroslav Kolář

6.kolo, sobota 13.10.2018
HC Milevsko 2010 - HC Strakonice
9:1 (4:0, 1:0, 4:1)
Branky a nahrávky: 2. Bejšák (Blažek), 18. Bejšák, 19. Bouška (Fábera), 19. Bejšák (Blažek, Rottenberg), 32. Bejšák (Bouška), 45. Klíma (Blažek), 49. Klíma (Bejšák, Blažek), 54. Junek, 55. Blažek - 42. Hanzlík (Živnůstka). Rozhodčí: Maxa - Novotný. Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: . Průběh utkání: .

HC Milevsko 2010: Hausek, od 40. minity Vlk - Čunát, Junek, Klíma, Prokop, Bouška, Blažek, Bejšák, Fábera, Špánek, Rottenberg
HC Strakonice: Koryťák - Šmíd, Šebesta, Kodýdek, Matyska, Němec, Vondrák, Benč, Hanzlík, Živnůstka, Poklop, Kouba

Milevští o svém vítezství rozhodli v podstatě již v první třetině. Ve druhém dějství tak trochu polevili. Do posledního dějství nastoupil opět tým plný energie a chuti po brankách.

Milevští svým výkonem zaskočili soupeře

Milevští velmi překvapili soupeře na jeho ledě. Milevským se brankově vyvedla hlavně druhá třetina. Na vedoucí branku domácích hosté rychle odpověděli a pak se ujali vedení a to si udrželi do závěrečné sirény.