Veselí nad Lužnicí
17:00
5. 12. 2012

V Řisutech se Milevsko neprosadilo

Ani jednou se milevští hokejisté nedokázali prosadit proti nejlepší obraně druholigové skupiny Západ. V Řisutech neskórovali, naopak čtyřikrát inkasovali. Stalo se tak ve dvou dvoubrankových blocích. Stejně jako v celé řadě venkovních zápasů se Milevsku nepovedla první třetina zápasu, když v jejích prvních šesti minutách dvakrát inkasovalo. Na další góly se čekalo do závěrečné třetiny, kdy Řisuty dvěma góly v rozmezí pěti minut daly výsledku konečnou podobu.

Zápasu jsem se nemohl zúčastnit, podrobná reportáž tentokrát nebude.

2. liga Západ,

Branky a nahrávky: 2. Scherzl (Čermák, Hlusička), 6. Hlusička (Kraus), 43. Landa (Hudíček, Kraus), 48. Krpata (Záleský). Rozhodčí: Jechoutek - Ledinský, Nepomucký. Vyloučení: 3:5 navíc Klíma (Milevsko) 10 minut osobní trest + trest ve hře, Kořánek (Milevsko) 5 minut a do konce otkání. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 39:23 (15:9, 10:9, 14:5). Průběh utkání: 4:0.