Veselí nad Lužnicí
17:00
14. 9. 2013

Na úvod výhra na nájezdy

Milevsko v zahajovacím mistrovském zápase sezóny 2013/2014 zdolalo Moravské Budějovice na nájezdy. Domácí tým si v první třetině vybudoval dvougólový náskok, o který však v dalším průběhu zápasu přišel. Moravské Budějovice se ve druhé i třetí třetině prosadily gólem v početní výhodě. Další branka nepadla ve zbytku základní hrací doby, ani v následném prodloužení. O vítězi tak musely rozhodnout až samostatné nájezdy. Ty měly jediného úspěšného střelce, když se v páté sérii prosadil domácí Jan Sýbek.

2. liga Západ,

Branky a nahrávky: 6. Novák (Decsy, Drda), 13. Hamerle (Heřmánek), 65. rozhodující nájezd Sýbek - 32. Trojan (Pešta), 44. Latner (Zahradník). Rozhodčí: D. Pražák - Kreuzer, J. Mertl. Vyloučení: 6:7. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 56:43 (17:11, 15:15, 18:14 - 6:3). Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2.