Veselí nad Lužnicí
17:00
28. 11. 2012

Milevsko ztratilo zápas v Jablonci hned v první třetině

O vítězství Jablonce v duelu s Milevskem rozhodla již první třetina, hlavně její poslední pětiminutovka, ve které skóroval Jablonec hned třikrát. Milevsku se v prostřední části podařilo přiblížit na rozdíl jednoho gólu, ale na druhou přestávku šel Jablonec přeci jen s dvoubrankovým vedením. K tomu přidal na začátku závěrečného dějství dva další góly, čímž definitivně ztvrdil své vítězství. Zápas skončil nakonec tříbrankovým rozdílem, stejně jako rozhodující první třetina. V řadách milevských hokejistů se našel jediný střelec. Petr Markulinec vstřelil všechny tři hostující góly.

Zápasu jsem se nemohl zúčastnit, podrobná reportáž tentokrát nebude.

2. liga Západ,

Branky a nahrávky: 15. Bříška (Tondr), 19. Stehno (Kadeřábek, Kedršt), 20. Tondr (Šulc, Petrmichl), 38. Kadeřábek (Šulc), 43. Bříška (Kadeřábek, Nedvídek), 45. Šulc (Bříška, Petrmichl ) - 23. Markulinec (Homolka), 28. Markulinec (Homolka), 53. Markulinec (Homolka, Procházka). Rozhodčí: Luczków - Místecký, Střelka. Vyloučení: 5:3 navíc Zeman (Jablonec) a Klíma (Milevsko) oba 10 minut osobní trest. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 44:31 (24:9, 12:10, 8:12). Průběh utkání: 3:0, 3:2, 6:2, 6:3.