Milevsko prohrálo první zapas play-off v první třetině.

Milevsko do zápasů play-off nevstoupilo dobře. V první třetině hned pětkráte inkasovali a o výsledku utkání bylo v podstatě rozhodnuto. Ve druhé třetině milevští dvakrát skórovali, ale v úvodu třetího dějství Veselí brankou v první minutě upravilo výsledek na konečných 6:2.

14.02.2015 | Jaroslav Kolář

ČF1, pátek 13.2.2015
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí - HC Milevsko 2010
6:2 (5:0, 0:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 5. Čáp (Drs, Mikeska), 11. Bůžek (Janda), 15. Sekera (Klimeš), 15. Čáp (Drs), 19. Mikeska (Čáp), 41. Čáp (Mikeska) - 33. Urbanec (Pouch, Nevolný), 37. Pouch (Novotný, Čunát) . Rozhodčí: Stach, Slavík - Streďák, Živnůstka. Vyloučení: 9+TS : 9+TH. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 34:35. Průběh utkání: 5:0, 5:2, 6:2.

TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí: Dvořák (Studnář) - Drs, Míchal, Malecha, Schmied, Kypta, Švanda, Krampl, Čáp, Mikeska, Dušák, Sekera, Bůžek, Janda, klimeš, Benda, Vlach, Arnold
HC Milevsko 2010: Šindelář, od 2321. min. Žilinčík - Votruba, Matějka, Čunát, Štych, Havran, Bartůněk, od 21.min. Jíška - Novotný,Pouch, Nevolný - Hamerle, Reiniš, Urbanec - Kořánek, od 19. min.Novák, Pešta, Radosta - (Sláma)