přát. - neděle 23.8.2020
Radomyšl
Milevsko
7
3
přát. - středa 26.8.2020
Milevsko
Písek
4
11
přát. - pátek 28.8.2020
Milevsko
Radomyšl
3
2
6. kolo - neděle 18.10.2020
Soběslav
Milevsko
17:00
7. kolo - sobota 24.10.2020
Milevsko
Vimperk
17:00
8. kolo - neděle 1.11.2020
Radomyšl
Milevsko
17:00
9. kolo - sobota 7.11.2020
Milevsko
Jindřichův Hradec
17:00
10 - sobota 14.11.2020
Milevsko
Veselí nad Lužnicí
17:00
20. 10. 2018

Domácí ztratili vedení 5:1 a utkání prohráli o dvě branky

Domácí předvedli zkrat, vedení z první třetiny dokázali probendit a utkání nakonec prohráli o dvě branky.

Prophrát utkání, když tým vede 5:1 je trestuhodné. První třetina dá se říci super, ale propad ve druhé a třetí třetině nepochopitelný.

Statistiky hráčů

Jméno G A B +/- TM
Tomáš Bílek 0 1 1 0 0
Jiří Fořt 0 1 1 0 0
Tomáš Hájek 0 0 0 0 0
Adam Hájek 0 1 1 0 0
Jaroslav Havran 0 1 1 0 0
Pavel Jíška 0 0 0 0 0
Milan Kořánek 0 1 1 0 0
Jiří Müller 3 0 3 0 0
Václav Pouch 0 0 0 0 0
Ivan Radosta 3 0 3 0 0
Radek Seidl 0 2 2 0 0
Jan Sláma 0 0 0 0 0
Jakub Šimák 0 1 1 0 0
Michal Štych 0 0 0 0 0
Martin Votruba 0 0 0 0 0

Statistiky brankářů

Jméno Min Stř Ink Zás Úsp A TM
Michael Panec 47 32 7 25 78,13 0 0
Vlastimil Princ 13 6 1 5 83,33 0 0

Ohlasy k utkání

6 : 8
(4:1, 2:4, 0:3)
Milevsko VS Radomyšl
Krajská liga mužů,

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 2. Radosta (Bílek), 15. Müller (Kořánek, Seidl), 17. Radosta (Havran), 20. Radosta (Šimák), 25. Müller (Fořt), 37. Müller (Seidl , A. Hájek) - 16. Hovora (Řehoř, Hřebíček), 26. Burkoň (Gába, Pěnička), 28. Gába (Jungbauer, Burkoň), 33. Řehoř (Hovora), 34. Gába (Jungbauer, Slavík), 46. Škoda (Řehoř), 47. Jungbauer (Gába, Pěnička), 50. Hřebíček (Šimoník). Rozhodčí: Vovčko - Maxa, Kubíček. Vyloučení: 7:2. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 420. Střely na branku: 33:30. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 5:1, 5:5, 6:5, 6:8.

Sestavy

Milevsko

Panec (od 47. Princ) - Štych, Jíška, Fořt, A.Hájek, Havran, Votruba - Sláma, Pouch, Kořánek - Seidl, Müller, T.Hájek - Bílek, Šimák, Radosta

Radomyšl

Kafka - Pěnička, Burkoň, Škoda, Hřebíček, R.Volf - Slavík, Jungbauer, Gába - Novák, Hovora, Řehoř - Šimoník, Bárta, Březina