Domácí ztratili vedení 5:1 a utkání prohráli o dvě branky

Domácí předvedli zkrat, vedení z první třetiny dokázali probendit a utkání nakonec prohráli o dvě branky.

20.10.2018 | Jaroslav Kolář

5.kolo, sobota 20.10.2018
HC Milevsko 2010 - TJ Sokol Radomyšl
6:8 (4:1, 2:4, 0:3)
Branky a nahrávky: 2. Radosta (Bílek), 15. Müller (Kořánek, Seidl), 17. Radosta (Havran), 20. Radosta (Šimák), 25. Müller (Fořt), 37. Müller (Seidl , A. Hájek) - 16. Hovora (Řehoř, Hřebíček), 26. Burkoň (Gába, Pěnička), 28. Gába (Jungbauer, Burkoň), 33. Řehoř (Hovora), 34. Gába (Jungbauer, Slavík), 46. Škoda (Řehoř), 47. Jungbauer (Gába, Pěnička), 50. Hřebíček (Šimoník). Rozhodčí: Vovčko - Maxa, Kubíček. Vyloučení: 7:2. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 420. Střely na branku: 33:30. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 5:1, 5:5, 6:5, 6:8.

HC Milevsko 2010: Panec (od 47. Princ) - Štych, Jíška, Fořt, A.Hájek, Havran, Votruba - Sláma, Pouch, Kořánek - Seidl, Müller, T.Hájek - Bílek, Šimák, Radosta
TJ Sokol Radomyšl: Kafka - Pěnička, Burkoň, Škoda, Hřebíček, R.Volf - Slavík, Jungbauer, Gába - Novák, Hovora, Řehoř - Šimoník, Bárta, Březina

Prophrát utkání, když tým vede 5:1 je trestuhodné. První třetina dá se říci super, ale propad ve druhé a třetí třetině nepochopitelný.