Veselí nad Lužnicí
17:00
3. 10. 2012

Derby jasně pro Tábor

Úvodní jihočeské derby opanoval Tábor. O výsledku rozhodla hned první třetina, kterou domácí tým vyhrál 4:1. Na úvodní táborský gól Milevsko našlo ještě odpověď. Ve druhé polovině první třetiny však Tábor nasázel Milevsku další 3 góly. V dalším průběhu své vedení ještě navýšil a v poklidu si kontroloval vítězství. Milevsku se podařilo snížit až v poslední třetině.

2. liga Západ,

Branky a nahrávky: 4. Mrkvička (Nedorost, Heršálek), 12. Mrkvička (Nedorost), 18. Mrkvička (Havran), 20. Matušík (Seidl), 24. Hlaveš (Matušík), 29. Kellner (Klement) - 10. Procházka (Urbanec, Nikodém), 48. Homolka (Król). Rozhodčí: Šmíd - Černý, Vavruška . Vyloučení: 2:3 navíc Nedorost (Tábor) a Čunát (Milevsko) oba 5 minut a do konce otkání . Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 31:30 (15:10, 9:11, 7:9) . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 6:1, 6:2.