Milevští od poloviny poslední dějství na soupeře nestačili.

20.11.2019 | Jaroslav Kolář

13.kolo, neděle 17.11.2019
HC Milevsko 2010 - HC Škoda Plzeň
4:9 (0:2, 3:3, 1:4)
Branky a nahrávky: 25. Špánek Bejšák), 27. Špánek (Bejšák, Bouška), 29. Junek, 54. Bejšák (Špánek, Bouška) - 11. Grosskopf, 15, Havlíček (Holubec), 24. Hofrajtr (Makovec (Kačena), 31. Dvořák, 34. Grosskopf (Čech), 44. Hofrajtr (Babinec, Kačena)), 49. Hofrajtr (Babinec, Kačena), 54. Živný (Grosskopf), 60. Živný (Čech) . Rozhodčí: Novotný - Mitáš. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

HC Milevsko 2010: Vlk, od 31. minuty Hauser - Junek, Bejšák, Klíma, Prokop, Bouška, Bouda, Miadok, Špeta, Špánek, Rottenberg
HC Škoda Plzeň: Mařík - Babinec, Holubec, Tolar, Malý, Skala, Grosskopf, Hofrajtr, Čech, Havlíček, Živný, Makovec, Dvořák, Kuneš, Kučera