logo

Zápas s Telčí na pomoc zraněnému vojákovi

Zápas s Telčí na pomoc zraněnému vojákovi
30.12.2018, Radek Kolín

V posledním utkání kalendářního roku 2018 přivítá HC Milevsko 2010 v rámci 17. kola Krajské ligy mužů sezóny 2018/2019 na svém ledě SK Telč. Výtěžek ze vstupného tohoto zápasu se HC Milevsko 2010 rozhodl věnovat Danielu K., který byl těžce zraněn během vojenské mise v Afghánistánu. Přijďte prosím svojí účastí a zakoupením vstupenek vyjádřit podporu!

 

Telč

Telč je již třetí sezónu účastníkem jihočeské krajské soutěže. Byť se její výsledky zlepšují, stále se převážně pohybuje v nejnižších patrech tabulky. V minulém ročníku obsadila 11. místo s velkou ztrátou na místa zaručující účast ve vyřazovacích bojích. Ani v letošní sezóně si nepočíná o mnoho lépe. Momentálně jí patří 12. místo v pořadí se ziskem 9 bodů. Telč nezahájila soutěž vůbec dobře. Poprvé bodovala až v 7. zápase, kdy zvítězila v Humpolci. Po dvou dalších prohrách přišla senzační výhra ve Strakonicích 6:4 a následné vysoké vítězství na ledě posledního týmu soutěže Pelhřimova 14:4. Od té doby však Telč sbírá jen prohry. Na rozdíl od Milevska včera Telč nehrála a tak se její poslední výsledek bere z předvánočního kola, kdy utrpěla debakl na ledě Veselí 12:4.

První vzájemný zápas v letošní sezóně

V prvním vzájemném duelu Milevsko zvítězilo v Telči 5:2. Základ svého vítězství položilo v první třetině, kterou vyhrálo 2:0. V polovině utkání Milevsko svůj náskok ještě navýšilo, ale Telči se v poslední minutě druhé části podařilo snížit. Milevsko však znovu dokázalo odskočit na rozdíl 3 gólů a to i poté, co domácí celek znovu snížil.

Milevsko

Milevsko ani ve druhé polovině soutěže nenabralo vítěznou vlnu. Po prohře na Hluboké a výhře doma v prodloužení s Jindřichovým Hradcem neuspělo ve včerejším utkání v Humpolci, kde prohrálo 6:2. Osudovým se mu stala pasáž v prostřední části, kdy během 74 vteřin třikrát inkasovalo. Ve vyrovnané tabulce figuruje Milevsko na hraně postupu do play-off.

Pomoc zraněnému

Poslední zápas v tomto roce se vedení HC Milevsko 2010 společně s hráči rozhodlo věnovat kamarádovi, který přežil útok na vojáky české mise 17. října v afgánském Bagrámu. Daniel K. z Milevska byl ale velmi vážně zraněn, už v Afganistánu prodělal několik operací a nyní se léčí ve Vojenské nemocnici v Praze. Doma v Milevsku na něj čekají rodiče, manželka, dvě malé děti a také kamarádi a známí, mezi něž patří i někteří hráči z hokejového týmu HC Milevsko 2010. Na popud mužstva se klub rozhodl, že veškerý výtěžek ze vstupného na zápas 30. prosince věnuje Danielovi a jeho rodině, aby mohl dosáhnout na co nejlepší rehabilitaci. Akci je možné podpořit zakoupením co největšího počtu vstupenek. Jiné finanční příspěvky nelze použít.

 

Partneři klubu

Aktuality

Dohrávka 5.kola

(22.12.2019 - 21:19) - HC Milevsko 2010 sehraje odložené utkáni se Sokolem Radomyšl 28. prosince 2019 od 13,00 na píseckém zimním stadionu. Přijeďte tým podpořit.

Radomyšl odložila zápas

(16.10.2019 - 20:41) - Utkání Sokol Radomyšl - HC Milevsko 2010 je na žádost domácích odloženo. Termín zápasu zatím není znám, domácí hledají volný termín na ZS Písek. Svým příznivcům termín dáme včas na vědomí.

Den státního smutku

(09.10.2019 - 16:34) - Vedení Českého hokeje dalo na vědomí, že ve dnech veřejného rozloučení s Karlem Gottem v pátek 11. října a státního smutku v sobotru 12. října se konají zápasy všech soutěží podle původního rozpisu, tedy beze změny. Případné uctění památky zesnulého zpěváka zůstává na rozhodnutí pořádajícího klubu

Michal Štych trenérem

(01.10.2019 - 20:47) - Vedení HC Milevsko 2010 po neúspěšném startu A týmu do nového ročníku soutěže v pondělí přeobsadilo post trenéra týmu. Po dohodě vedení a trenérů byl hlavním trenérem jmenován dlouholetý kapitán HC Milevsko 2010 Michal Štych. Michal Štych se ujal vedení týmu hned na pondělním tréninku.
 
 
 
Copyright © 2020 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál