logo

Turnaj tří krajů U14

Turnaj tří krajů U14
12.02.2017, Radek Kolín

V neděli 12. února 2017 se na milevském zimním stadionu uskutečnil turnaj tří výběrů krajů hráčů ročníku 2003. Všechna střetnutí se odehrála na 3 x 15 minut. Turnaj se hrál systémem každý s každým. V zahajovacím zápase zdolal Jihočeský kraj 3:1 Kraj Vysočina. Poté na sebe narazily poražený z prvního duelu Kraj Vysočina a výběr týmů hráčů z Prahy. Utkání musely rozhodnout až samostatné nájezdy. V nich byl úspěšnější tým z hlavního města, čímž odsoudil Vysočinu k 3. místu. V závěrečném duelu turnaje se utkaly vítězné týmy. Jihočeský kraj dvě třetiny dotahoval náskok celku Prahy, ale v závěrečné části rozhodl nejen o svém vítězství v zápase, ale i v samotném turnaji.

 
Jihočeský kraj - Kraj Vysočina 3:1 (1:1, 0:0, 2:0)

Vysočina v úvodu zápasu využila početní výhodu a ujala se vedení. Jihočeši však poměrně brzy dokázali vyrovnat. Po bezbrankové druhé třetině se na rozuzlení čekalo až do závěrečného dějství, kdy David Putz dvěma góly rozhodl o vítězství Jihočeského kraje.
Branky a nahrávky: 8. Cháb (Kantor), 36. Putz (Cháb), 40. Putz (Březina) - 6. Menšík (Moravec)
Rozhodčí: Jiří Flegl - Krištof Maxa, Václav Kubíček
Vyloučení: 4:3
Využití: 0:1
Oslabení: 0:0
Průběh utkání: 0:1, 3:1.
Nejlepší hráči zápasu: Jihočeský kraj: Filip Cháb, Matouš Hail, Kraj Vysočina: David Moravec, Jakub Pazderka

Jihočeský kraj:
Prchlík - Havlíček, Punda, Hail, Kofroň, Dvořák - Březina, Kašpar, Nevšímal - Lukeš, Brouček, Dub - Cháb, Kantor, Putz
Trenér: Filip Turek
Kraj Vysočina:
Pazderka - Sapík, Moravec, Vranka, Chvátal, Zych, Macek - Dáňa, Menšík, Polodna - Kravec, Dymák, Rauš - Hrnčíř, Melenovský, Juřica - Přidal
Trenér: Jakub Venc


Kraj Vysočina - Praha 3:4 s.n. (2:2, 1:1, 0:0 -0:1)

Praha se třikrát v utkání ujala vedení, ale Kraj Vysočina pokaždé dokázal vyrovnat. Dvakrát se tak stalo v první třetině, kdy během necelé minuty padly hned tři góly, jednou pak v prostřední části. Poslední třetina už branky nepřinesla a tak se muselo rozhodnout v samostatných nájezdech. V nich nejprve Adam Rauš z týmu Kraj Vysočina na poslední chvíli odvrátil prohru, ale v další sérii svůj nájezd neproměnil a naopak Tomáš Václavík z týmu Praha byl úspěšný.
Branky a nahrávky: 13. Přidal (Rauš), 14. Sapík, 21. Dymák - 3. Theimer, 14. Svoboda (Hofman, Bucek), 16. Potůček (Mácha), rozh. nájezd Václavík
Rozhodčí: Jakub Macák - Krištof Maxa, Václav Kubíček
Vyloučení: 2:3
Využití: 0:0
Oslabení: 0:0
Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3.
Nejlepší hráči zápasu: Kraj Vysočina: Filip Dymák, Matouš Menšík, Praha: Tomáš Václavík, Tomáš Bucek

Kraj Vysočina:
Pazderka - Sapík, Moravec, Vranka, Chvátal, Zych, Macek - Dáňa, Menšík, Polodna - Kravec, Dymák, Rauš - Hrnčíř, Melenovský, Juřica - Přidal
Trenér: Jakub Venc
Praha:
Náhončík - Adam, Adamec, Srdínko, Duchač, Palát, Rajgl, Šesták, Koštoval - Krupička, Mácha, Potůček - Svoboda, Bucek, Václavík - Rulc, Vitouch, Výkruta - Theimer, Straka, Hofman
Trenér: Libor Plášek


Praha - Jihočeský kraj 4:6 (2:1, 1:2, 1:3)

Závěrečné utkání turnaje přineslo nejvíce gólů a také dramatický průběh. Praha stejně jako v zápase s výběrem Kraje Vysočina dokázala jít do vedení a to dokonce čtyřikrát. Jihočeši vždy našli recept, jak jednobrankový náskok soupeře srovnat. Naposledy v 36. minutě využitím početní výhody. Hned za 30 vteřin dokázali jít poprvé do vedení a to už nepustili. Svůj náskok ještě navýšili a mohli se tak radovat z celkového vítězství.
Branky a nahrávky: 6. Theimer, 8. Výkruta (Mácha), 26. Straka (Vitouch), 33. Srdínko - 7. Nevšímal (Brouček), 19. Březina (Putz), 30. Brouček (Nevšímal), 36. Kofroň, 36. Cháb (Dub), 38. Lukeš (Brouček)
Rozhodčí: Jakub Macák - Petr Šimánek, Jan Lang
Vyloučení: 1:2
Využití: 0:1
Oslabení: 0:0
Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:6.
Nejlepší hráči zápasu: Praha: Ondřej Výkruta, Adam Srdínko, Jihočeský kraj: Domink Brouček, Matěj Havlíček

Praha:
Krbeček - Adam, Adamec, Srdínko, Duchač, Palát, Rajgl, Šesták, Koštoval - Krupička, Mácha, Václavík - Svoboda, Bucek, Výkruta - Rulc, Vitouch, Theimer - Straka, Hofman
Trenér: Libor Plášek
Jihočeský kraj:
Prchlík - Havlíček, Punda, Hail, Kofroň, Dvořák - Lukeš, Brouček, Nevšímal - Cháb, Kantor, Dub - Březina, Putz, Kašpar
Trenér: Filip Turek


Konečné pořadí turnaje:
1. Jihočeský kraj 6 bodů
2. Praha 2 body
3. Kraj Vysočina 1 bod
 

Partneři klubu

Aktuality

Gratulace do Asiegu.

(22.07.2018 - 09:08) - Milevská Tereza Němcová-Šťastná veze z mistrovství světa v in line hokeji v italském Asiagu stříbrnou medaili. Děvčata ve finále těsně podlehly týmu USA. V utkání byli Češky aktivnější, bohužel soupeřky byly efektivnější. Velká gratulace z Milevska.

Sraz dívčí U15-U18

(01.07.2018 - 23:30) - Milevská brankářka Julie Pejšová, která dochytala minulý ročník v Příbrami, se posunula z reprezentačního celku dívek U16 do U18, kam dostala pozvánku na první předsezonní přípravný kemp. Ten se uskuteční ve Velkých Popovicích od 20. do 21. července. Navazujícího kempu dívčí U18, který se uskuteční rovněž ve Velkých Popovicích od 21. do 22. července, se zúčastní další milevská hráčka Anna Kotounová (hostování HC Tábor) a Jihočešky Eva Štumbaurová (Slavoj Č. Krumlov), Anna Fabšicová (HC Strakonice).

Jank střídá V. Tomečka

(02.05.2018 - 15:34) - Odchovanec milevského hokeje obránce Bohumil Jank mění extraligový dres. Po zisku stříbra v týmu třineckých Ocelářů bude od příští sezóny oblékat barvy chomutovských Pirátů. V Chomutově tak vystřídá jiného milevského odchovance útočníka Vojtěcha Tomečka, který od Pirátů zamířil v rámci extraligy do HC Olomouc.

Julie Pejšová stříbrná

(19.04.2018 - 21:14) - Brankařka Julie Pejšová byl členkou úspěšného týmu českých hokejistek, který na Evropském poháru hráček do 16 let obsadil ve finském Vierumäki výborné druhé místo. Reprezentační celek po pěti výhrách podlehl až ve finálovém souboji domácímu týmu 3:6. Odchovankyně milevského hokeje si z turnaje odvezla i individuální cenu, když byla vyhlášena nejlepší brankářkou turnaje.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál