logo

Turnaj čtyř krajů U13

Turnaj čtyř krajů U13
08.01.2017, Kolín Radek

V neděli 8. ledna 2017 se na milevském zimním stadionu uskutečnil turnaj čtyř výběrů krajů hráčů ročníku 2004. Všechna střetnutí se odehrála na 3 x 15 minut. Nejprve se utkaly týmy Jihočeský kraj a Kraj Vysočina, poté na sebe narazily Pardubický a Královéhradecký kraj. Poražené celky se následně střetly v utkání o 3. místo. Vítězné týmy z úvodních duelů se potkaly v zápase o konečné prvenství. Vítězem turnaje se stal výběr hráčů Jihočeského kraje.

 
Jihočeský kraj - Kraj Vysočina 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)

Jihočeši se prosadili vždy jedním gólem v konci úvodních dvou třetin. V závěrečné části pak své vítězství stvrdili dalšími dvěma góly a navíc svému soupeři nedovolili ani jednou skórovat.
Branky a nahrávky: 14. Zátopek (Marhoun), 30. Čančura, 31. Vavřík (Pitel), 40. Vavřík (Kříž)
Rozhodčí: David Čáp - Petr Šimánek, Václav Kubíček
Vyloučení: 3:1
Využití: 0:0
Oslabení: 0:0
Průběh utkání: 4:0.
Nejlepší hráči zápasu: Jihočeský kraj: Tomáš Cibulka, Kraj Vysočina: Michael Procházka

Jihočeský kraj:
Ešler - Čančura, Cibulka, Janda, Placek, Kumfmüler, Hromada - Kříž, Pitel, Vavřík - Braun, Hála, Petrásek - Dubský, Marhoun, Zátopek
Trenér: Jan Rybáček
Kraj Vysočina:
Velmelka (od 24. Havlík) - Číhal, Vovsík, Němec, Šabatka, Fišer, Jaša - Pigl, Baťa, Jungwirth - Svoboda, Staněk, Horký - Doležal, Bačkovský, Procházka - Vašák
Trenér: Štěpán Hrůza


Pardubický kraj - Královéhradecký kraj 3:2 (0:1, 0:0, 3:1)

Královéhradecký kraj se ujal vedení v I. třetině a svůj náskok držel až do posledního dějství. V něm Pardubický kraj vyrovnal, ale Královéhradecký kraj se ještě v téže minutě opět ujal vedení. Pardubičtí však znovu vyrovnali a za další minutu rozhodli o svém vítězství.
Branky a nahrávky: 36. Červenka, 38. Formánek (Jirout), 39. Kubíček (Procházka) - 5. Jahelka, 36. Novotný (Sýkora)
Rozhodčí: Josef Stach - Petr Šimánek, Krištof Maxa
Vyloučení: 2:2
Využití: 0:0
Oslabení: 0:0
Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2.
Nejlepší hráči zápasu: Pardubický kraj: František Formánek, Královéhradecký kraj: Dominik Pavlata

Pardubický kraj:
Kvaček - Červenka, Trögner, Joudal, Koudelka - Votava, Procházka, Jirout - Formánek, Kubíček, Macas - Štětka, Hebek
Trenér: Jiří Fibigr
Královéhradecký kraj:
Bárta - Švagr, Rychlovský, Sýkora, Kulhánek, Pavelka, Jerman - Jahelka, Souček, Perička - Jirásek, Petr, Novotný - Brožek, Kodym, Pavlata - Švadlák
Trenér: Pavel Biegl


Utkání o 3. místo:
Kraj Vysočina - Královéhradecký kraj 7:6 s.n. (1:1, 2:3, 3:2 -1:0)

V utkání o 3. místo se strhla gólová přestřelka. Kraj Vysočina otevřel skóre zápasu hned v 1. minutě. Královéhradecký kraj vyrovnal, ale ve druhé části znovu musel dorovnávat soupeřovo vedení. Následně zvrátil stav ve svůj prospěch a byť Vysočina vyrovnala, na poslední třetinu šel Královéhradecký kraj s jednogólovým náskokem. Ten postupně navýšil až na vedení 6:3 a zdálo se být rozhodnuto. Vysočina se však nevzdala a dokázala stav srovnat, když se na hráčích Královéhradeckého kraje přeci jen projevila únava z dvou zápasů hraných hned za sebou. Utkání tak musely rozhodnout samostatné nájezdy. Ze 6 exekutorů se prosadil jediný a to Jonáš Jungwirth, který tak rozhodl o zisku 3. místa pro Kraj Vysočina.
Branky a nahrávky: 1. Vovsík, 20. Bačkovský (Jungwirth), 25. Jungwirth (Svoboda, Bačkovský), 35. Jungwirth, 38. Procházka (Baťa), 39. Jungwirth, rozh. nájezd Jungwirth - 8. Pavlata (Brožek), 22. Pavlata, 25. Brožek (Pavlata), 28. Brožek (Švadlák, Pavelka), 31. Novotný (Petr), 32. Brožek (Pavlata)
Rozhodčí: Josef Stach - Miloš Mitáš, Petr Kotaška
Vyloučení: 1:0
Využití: 0:0
Oslabení: 0:0
Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3, 3:3, 3:6, 6:6.
Nejlepší hráči zápasu: Kraj Vysočina: Jonáš Jungwirth , Královéhradecký kraj: David Brožek

Kraj Vysočina:
Velmelka (od 25. Havlík) - Vovsík, Němec, Číhal, Fišer, Šabatka, Jaša - Pigl, Procházka, Baťa - Horký, Doležal, Vašák - Jungwirth, Bačkovský, Svoboda - Staněk
Trenér: Štěpán Hrůza
Královéhradecký kraj:
Bárta - Sýkora, Kulhánek, Pavelka, Jerman, Švagr, Rychlovský - Švadlák, Novotný, Petr - Brožek, Kodym, Pavlata - Jahelka, Souček, Perička - Jirásek
Trenér: Pavel Biegl


Utkání o 1. místo:
Jihočeský kraj - Pardubický kraj 4:1 (1:0, 3:0, 0:1)

Po gólu z úvodní třetiny položil Jihočeský kraj základy svého vítězství v prostřední části, ve které skóroval hned třikrát. Pardubickému kraji se podařilo v poslední třetině už jen kosmeticky výsledek upravit a vstřelit čestný gól. Byla to jediná branka, kterou Jihočeský kraj v turnaji inkasoval.
Branky a nahrávky: 13. Petrásek (Hála), 16. Čančura (Cibulka), 20. Dubský (Petrásek), 26. Pitel (Cibulka) - 39. Hebek (Koudelka)
Rozhodčí: Jakub Macák - Miloš Mitáš, Petr Kotaška
Vyloučení: 4:3
Využití: 0:0
Oslabení: 0:0
Průběh utkání: 4:0, 4:1.
Nejlepší hráči zápasu: Jihočeský kraj: Richard Pitel , Pardubický kraj: Jakub Koudelka

Jihočeský kraj:
Heidinger - Čančura, Cibulka, Janda, Placek, Kumfmüler, Hromada - Kříž, Pitel, Vavřík - Braun, Hála, Petrásek - Dubský, Marhoun, Zátopek
Trenér: Jan Rybáček
Pardubický kraj:
Kindl - Štětka, Červenka, Joudal, Votava - Procházka, Koudelka, Jirout - Trögner, Formánek, Hebek - Macas, Kubíček
Trenér: Jiří Fibigr


Konečné pořadí turnaje:
1. Jihočeský kraj
2. Pardubický kraj
3. Kraj Vysočina
4. Královéhradecký kraj
 

Partneři klubu

Aktuality

Jank střídá V. Tomečka

(02.05.2018 - 15:34) - Odchovanec milevského hokeje obránce Bohumil Jank mění extraligový dres. Po zisku stříbra v týmu třineckých Ocelářů bude od příští sezóny oblékat barvy chomutovských Pirátů. V Chomutově tak vystřídá jiného milevského odchovance útočníka Vojtěcha Tomečka, který od Pirátů zamířil v rámci extraligy do HC Olomouc.

Julie Pejšová stříbrná

(19.04.2018 - 21:14) - Brankařka Julie Pejšová byl členkou úspěšného týmu českých hokejistek, který na Evropském poháru hráček do 16 let obsadil ve finském Vierumäki výborné druhé místo. Reprezentační celek po pěti výhrách podlehl až ve finálovém souboji domácímu týmu 3:6. Odchovankyně milevského hokeje si z turnaje odvezla i individuální cenu, když byla vyhlášena nejlepší brankářkou turnaje.

V semifinále Strakonice

(14.03.2018 - 22:22) - Dnes byla ukončena poslední čtvrtfinálová série play-off Krajské ligy mužů. V rozhodujícím zápase zvítězil Český Krumlov nad Humpolcem 7:4 a postoupil do dalšího kola. To rovněž rozhodlo o složení semifinálových dvojic. Soupeřem Milevska bude vítězný tým po základní části Strakonice. Druhou dvojici tvoří Český Krumlov a Veselí nad Lužnicí. Semifinálové série začnou v pátek 16. března, odvety se hrají v neděli 18. března.

Julie Pejšová v repre.

(04.02.2018 - 20:46) - Odchovankyně milevského hokeje brankářka Julie Pejšová, která je na hostování HC Příbram figuruje v nominaci reprezentačního týmu dívek do šestnácti let, který se zúčastní Turnaje čtyř národů ve švýcarském Huttwilu od 16. do do 18. února.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál