přát. - neděle 23.8.2020
Radomyšl
Milevsko
7
3
přát. - středa 26.8.2020
Milevsko
Písek
4
11
přát. - pátek 28.8.2020
Milevsko
Radomyšl
3
2
6. kolo - neděle 18.10.2020
Soběslav
Milevsko
17:00
7. kolo - sobota 24.10.2020
Milevsko
Vimperk
17:00
8. kolo - neděle 1.11.2020
Radomyšl
Milevsko
17:00
9. kolo - sobota 7.11.2020
Milevsko
Jindřichův Hradec
17:00
10 - sobota 14.11.2020
Milevsko
Veselí nad Lužnicí
17:00
A-tým
2. 11. 2016

Představení Adama Hájka

Před letošní sezonou se v milevském dresu objevila nová tvář. Do týmu zelenomodrých přišel z Tábora dvaadvacetiletý obránce Adam Hájek. Mladší bratr Tomáše Hájka. V dosavadním průběhu letošního ročníku krajského přeboru si zatím připsal dva body za asistence. Co lze však ještě víc vyzdvihnout jsou jeho kvalitní výkony, kterými jen dokresluje parádní milevskou formu. Abyste tohoto odchovance Tábora ještě víc poznali, přizvali jsme ho k našemu dotazníku.

Jméno a příjmení: Adam Hájek Datum a místo narození: 1.3. 1995, Tábor Mateřský klub: HC Tábor V kolika letech začal hrát hokej: Zhruba od čtyř, nebo pěti let. Jaké jsou jeho hokejové cíle: Jako každý malý hokejista měl jsem i já sen zahrát si slavnou NHL, a také reprezentovat Českou reprezentaci. Popravdě už nevěřím, že by se mi to mohlo podařit (úsměv). Co je podle něho základem hokejového úspěchu: Základem je určitě dobrá parta. Musí to týmu klapat. Na tom se pak dá dobře stavět. Jaké má koníčky mimo hokej: Baví mě téměř každý sport, bohužel ne každý mi zrovna jde. Co dělá o letní přestávce: O letní přestávce se snažím hlavně moc nezlenivět, ale to se mi zatím moc nedaří. (smích) Jeho největší kamarád v kabině: Myslím si, že v kabině vycházím snad s každým. Největším kamarádem je ale samozřejmě brácha. Přezdívka a její původ: Hajčus. Takhle se říká i bráchovi a i taťkovi, takže jsem to tak nějak podědil. Jakému týmu v hokeji fandí: Nemám žádné extra favority, ale když už bych si měl vybrat, tak z NHL je to třeba LA nebo San Jose a z české extraligy je to Sparta. Nejoblíbenější soupeř: Letos to bude nejspíš Tábor. Každého tam znám a je tam i spousta kamarádů, se kterými jsem hrál a se kterými se částo stýkám. Takže to bude zajímavé nastoupit pro změnu proti nim. Nejneoblíbenější soupeř: Už od malička jsem neměl rád, když jsme jeli hrát do Strakonic, Písku, nebo Kolína. Jakou hudbu poslouchá: Nejraději mám Eminema, ale jinak poslouchám úplně všechno A co z filmů: Nejraději mám komedie, ale třeba Trestná laice, nebo Já, mé druhé já a Irena je tutovka Nejoblíbenější jídlo: Já jídlo miluju, takže tak nějak všeobecně. Ale řízek, tak ten nikdy neurazí.(smích) U pití je to mi to asi jedno. Hlavně, že to teče. Co ho dokáže nejvíc naštvat: Já jsem klidný, mě jen tak nic nerozhodí.(smích) Jaký má hokejový vzor: Od malička jsem nejvíc fandil bráchovi, takže asi on. Předzápasový rituál: Nějaký menší mám, ale nic extra, co by stálo za zmínění. Co bude dělat, až skončí s hokejem: U hokeje chci vydržet co nejdéle. Ale pak bych chtěl být třeba rentiér.(smích) Hokejový okamžik, který nezapomene: Super okamžik byl, když jsem si poprvé mohl zahrát s bráchou. Ten tam na ledě pak dělal všechno pro to, aby se mi dařilo a abych tam nic nezkazil. Myslím si, že to pro něj musel být hodně těžkých zápas, protože krýt mi záda je hodně těžký úkol. (smích) Jakého sportovce nejvíce obdivuje: Obdivuju Jardu Havrana, že v každém zápase dokáže udržet nervy na uzdě a zachová vždy chladnou hlavu. (smích) Největší fanoušek: Kromě rodičů je to jednoznačně bratranec. Ten mi fandí i když hraju největší tužku. Je to správný blázen. =

Aktuality

Změna trenérské dvojice

02.10.2020 Pátečním tréninkem převzali mladší žáky HC Milevsko 2010, kteří nastupují druhým rokem v Plzeňsko-jihočeské lize, noví trenéři Ondřej Mertl (současně kouč A týmu mužů) a Jan Polata . Sedmadvacetiletý místní odchovanec, který si během své aktivní hráčské kariéry zahrál i v Rakousku nebo na Slovensku, už se v Milevsku věnoval předcházející sezony dovednostním tréninkům techniky bruslení, nyní bude poprvé plnohodnotně asistentem u své kategorie.

Zápas 1.kola odložen

16.09.2020 Zápas 1. kola Krajské ligy mužů, ve kterém měl HC Milevsko 2010 nastoupit proti týmu Slavoj Český Krumlov, byl odložen. Stalo se tak na základě žádosti Slavoje Český Krumlov z důvodu zranění a nemoci. Utkání plánované na sobotu 19. září se uskuteční v náhradním termínu.

S Pískem zrušeno

25.08.2020 Přípravné utkání s IHC Písek naplánované na 2.9.2020 v Písku bylo po dohodě klubů zrušeno.

Dohrávka 5.kola

22.12.2019 HC Milevsko 2010 sehraje odložené utkáni se Sokolem Radomyšl 28. prosince 2019 od 13,00 na píseckém zimním stadionu. Přijeďte tým podpořit.

Radomyšl odložila zápas

16.10.2019 Utkání Sokol Radomyšl - HC Milevsko 2010 je na žádost domácích odloženo. Termín zápasu zatím není znám, domácí hledají volný termín na ZS Písek. Svým příznivcům termín dáme včas na vědomí.

Den státního smutku

09.10.2019 Vedení Českého hokeje dalo na vědomí, že ve dnech veřejného rozloučení s Karlem Gottem v pátek 11. října a státního smutku v sobotru 12. října se konají zápasy všech soutěží podle původního rozpisu, tedy beze změny. Případné uctění památky zesnulého zpěváka zůstává na rozhodnutí pořádajícího klubu

Zápasy - mládež
10. 10. 2020

Ani v Domažlicích mladší žáci nedosáhli na vítězství

Milevští mladší žáci nestačili na svého soupeře od druhé třetiny.

Zápasy - mládež
5. 10. 2020

Vítězství pátých tříd v Sušici

Milevští páťáci ve třetí třetině přehráli svého soupeře.

Zápasy - mládež
4. 10. 2020

Ani dnes se mladší žáci neradovali ze zisku bodů.

Milevští zlepšenou hrou ve třetí třetině upravili pěti vstřelenými brankami skóre na konečných 7:13