logo

Představení Adama Hájka

Představení Adama Hájka
02.11.2016, Josef a Martin Petřík

Před letošní sezonou se v milevském dresu objevila nová tvář. Do týmu zelenomodrých přišel z Tábora dvaadvacetiletý obránce Adam Hájek. Mladší bratr Tomáše Hájka. V dosavadním průběhu letošního ročníku krajského přeboru si zatím připsal dva body za asistence. Co lze však ještě víc vyzdvihnout jsou jeho kvalitní výkony, kterými jen dokresluje parádní milevskou formu. Abyste tohoto odchovance Tábora ještě víc poznali, přizvali jsme ho k našemu dotazníku.

 
Jméno a příjmení: Adam Hájek Datum a místo narození: 1.3. 1995, Tábor Mateřský klub: HC Tábor V kolika letech začal hrát hokej: Zhruba od čtyř, nebo pěti let. Jaké jsou jeho hokejové cíle: Jako každý malý hokejista měl jsem i já sen zahrát si slavnou NHL, a také reprezentovat Českou reprezentaci. Popravdě už nevěřím, že by se mi to mohlo podařit (úsměv). Co je podle něho základem hokejového úspěchu: Základem je určitě dobrá parta. Musí to týmu klapat. Na tom se pak dá dobře stavět. Jaké má koníčky mimo hokej: Baví mě téměř každý sport, bohužel ne každý mi zrovna jde. Co dělá o letní přestávce: O letní přestávce se snažím hlavně moc nezlenivět, ale to se mi zatím moc nedaří. (smích) Jeho největší kamarád v kabině: Myslím si, že v kabině vycházím snad s každým. Největším kamarádem je ale samozřejmě brácha. Přezdívka a její původ: Hajčus. Takhle se říká i bráchovi a i taťkovi, takže jsem to tak nějak podědil. Jakému týmu v hokeji fandí: Nemám žádné extra favority, ale když už bych si měl vybrat, tak z NHL je to třeba LA nebo San Jose a z české extraligy je to Sparta. Nejoblíbenější soupeř: Letos to bude nejspíš Tábor. Každého tam znám a je tam i spousta kamarádů, se kterými jsem hrál a se kterými se částo stýkám. Takže to bude zajímavé nastoupit pro změnu proti nim. Nejneoblíbenější soupeř: Už od malička jsem neměl rád, když jsme jeli hrát do Strakonic, Písku, nebo Kolína. Jakou hudbu poslouchá: Nejraději mám Eminema, ale jinak poslouchám úplně všechno A co z filmů: Nejraději mám komedie, ale třeba Trestná laice, nebo Já, mé druhé já a Irena je tutovka Nejoblíbenější jídlo: Já jídlo miluju, takže tak nějak všeobecně. Ale řízek, tak ten nikdy neurazí.(smích) U pití je to mi to asi jedno. Hlavně, že to teče. Co ho dokáže nejvíc naštvat: Já jsem klidný, mě jen tak nic nerozhodí.(smích) Jaký má hokejový vzor: Od malička jsem nejvíc fandil bráchovi, takže asi on. Předzápasový rituál: Nějaký menší mám, ale nic extra, co by stálo za zmínění. Co bude dělat, až skončí s hokejem: U hokeje chci vydržet co nejdéle. Ale pak bych chtěl být třeba rentiér.(smích) Hokejový okamžik, který nezapomene: Super okamžik byl, když jsem si poprvé mohl zahrát s bráchou. Ten tam na ledě pak dělal všechno pro to, aby se mi dařilo a abych tam nic nezkazil. Myslím si, že to pro něj musel být hodně těžkých zápas, protože krýt mi záda je hodně těžký úkol. (smích) Jakého sportovce nejvíce obdivuje: Obdivuju Jardu Havrana, že v každém zápase dokáže udržet nervy na uzdě a zachová vždy chladnou hlavu. (smích) Největší fanoušek: Kromě rodičů je to jednoznačně bratranec. Ten mi fandí i když hraju největší tužku. Je to správný blázen. =
 

Partneři klubu

Aktuality

Dohrávka 5.kola

(22.12.2019 - 21:19) - HC Milevsko 2010 sehraje odložené utkáni se Sokolem Radomyšl 28. prosince 2019 od 13,00 na píseckém zimním stadionu. Přijeďte tým podpořit.

Radomyšl odložila zápas

(16.10.2019 - 20:41) - Utkání Sokol Radomyšl - HC Milevsko 2010 je na žádost domácích odloženo. Termín zápasu zatím není znám, domácí hledají volný termín na ZS Písek. Svým příznivcům termín dáme včas na vědomí.

Den státního smutku

(09.10.2019 - 16:34) - Vedení Českého hokeje dalo na vědomí, že ve dnech veřejného rozloučení s Karlem Gottem v pátek 11. října a státního smutku v sobotru 12. října se konají zápasy všech soutěží podle původního rozpisu, tedy beze změny. Případné uctění památky zesnulého zpěváka zůstává na rozhodnutí pořádajícího klubu

Michal Štych trenérem

(01.10.2019 - 20:47) - Vedení HC Milevsko 2010 po neúspěšném startu A týmu do nového ročníku soutěže v pondělí přeobsadilo post trenéra týmu. Po dohodě vedení a trenérů byl hlavním trenérem jmenován dlouholetý kapitán HC Milevsko 2010 Michal Štych. Michal Štych se ujal vedení týmu hned na pondělním tréninku.
 
 
 
Copyright © 2020 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál