logo

Pojď hrát hokej na milevském zimním stadionu.

Pojď hrát hokej na milevském zimním stadionu.
20.09.2018, Jaroslav Kolář

V rámci celostátní akce Týden hokeje se 19. září 2018 na milevském zimním stadionu uskutečnila akce „Pojď hrát hokej“.

 
Tuto středu se konala na milevském zimním stadionu již po čtvrté akce „Pojď hrát hokej“. Toto akci pořádá HC Milevsko 2010 za pomoci ČSHL. Hokejový svaz poskytl propagační materiály, které velmi pomáhají klubu při organizaci akce. Tentokráte mám velmi teplé a slunečné počasí nepřilákalo mnoho dětí s rodiči. Prezentační návštěvy trenéra mládeže ve všech školkách, se kterými klub spolupracuje, v Milevsku a v okolí, výlep plakátů a rozdávání letáků a prezentaci na akci „Milevské posvícení“, které se konalo 25. srpna 2018, přivedlo na zimní stadion tentokráte 10 nových dětí. Asistenti pomohli s napsáním jména na dres, poradili s vyplněním registrace, seznámili rodiče s průběhem a programem akce. Děti projevovali radost z dárků, které dostali jako upomínku na tuto povedenou akci. Trenéři se svými svěřenci předvedli rodičům a dětem ukázku tréninkové jednotky. Po ukázce následovala připravená prezentace. V jedné šatně Trenér do malých klubů si s dětmi povídal o hokeji, ukazoval hokejovou výstroj, ukázal video. Prezident klubu v druhé šatně rodičům představil historii a přítomnost klubu. Představil hokej jako kolektivní sport, který pomáhá k všestrannému rozvoji dětí. V prezentaci ukázal kdy a jak začít s hokejem, ukázal, jak klub může materiálně pomoci začínajícím hokejistům. Představením výstroje ukázal, že hokej je pro děti bezpečný. Po prezentacích asistenti pomohli rodičům s oblečením dětí pro bruslí, nasadili helmy a rukavice a šli na ledovou plochou, kde na ně čekali trenéři HC Milevsko 2010 a dříve předvádějící hráči. Děti se formou her seznamovali s ledem. Akce byla zakončena společným fotografováním. Z akce byla pořízena reportáž zveřejněná v Milevském zpravodaji. Podle ohlasů a vyjádření rodičů, kteří přivedli své ratolesti, byla akce dobře připravena. Poděkování patří všem, kdo se na přípravě a realizaci této akce podíleli.
 

Související zápas

Další

 

Partneři klubu

Aktuality

Titul pro mladší žáky

(03.03.2019 - 17:43) - Mladší žáci HC Milevsko 2010 se stali vítězi Ligy mladších žáků! Rozhodlo o tom dnešní vítězství 4:2 na ledě druhého Veselí nad Lužnicí. Svěřenci trenérů Marka Podrabského a Jakuba Suchana tak již čtyři kola před koncem nemohou být v tabulce předstiženi.

V play-off Hluboká

(24.02.2019 - 20:12) - Dnešní zápasy rozhodly o konečném pořadí Krajské ligy mužů. Definitivně tak určily dvojice do vyřazovacích bojů. Ze vzájemného souboje mezi Vimperkem a Hlubokou vzešel soupeř našeho týmu. Milevsko skončilo na 5. místě tabulky a ve čtvrtfinále play-off se tak potká se 4. Hlubokou. Čtvrtfinále bude odehráno na 2 vítězné zápasy. Série začíná v pátek 1. 3. na Hluboké, druhý zápas bude sehrán v neděli 3.3. v Milevsku. V případě nerozhodného stavu bude sehrán rozhodující zápas opět na Hluboké pravděpodobně ve středu 6.3..

Stovka dosažena

(27.01.2019 - 23:47) - Milevsko ve vítězném zápase v Táboře dosáhlo hranici sta vstřelených gólů. Tento gól zároveň rozhodl o zisku 3 bodů. Autorem gólu s pořadovým číslem 100 byl ve 35. minutě zápasu Ivan Radosta.

MS juniorek v Obihiru

(14.01.2019 - 14:16) - Juniorky mají světový šampionát pro rok 2019 za sebou. Česko na něm muselo bojovat o záchranu, což se mu povedlo a zakončilo ho vítězstvím. Velkou měrou k tomu přispěla brankářka Julie Pejšová. Podle slov trenéra Zuziaka v brance čarovala. Julie byla s průměrem 1,17 obdržených branek na zápas mezi gólmankami nejlepší a zároveň ji úspěšnost zákroků 93,64 % zařadila na druhé místo.
 
 
 
Copyright © 2019 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál