logo

Pojď hrát hokej na milevském zimním stadionu.

Pojď hrát hokej na milevském zimním stadionu.
20.09.2018, Jaroslav Kolář

V rámci celostátní akce Týden hokeje se 19. září 2018 na milevském zimním stadionu uskutečnila akce „Pojď hrát hokej“.

 
Tuto středu se konala na milevském zimním stadionu již po čtvrté akce „Pojď hrát hokej“. Toto akci pořádá HC Milevsko 2010 za pomoci ČSHL. Hokejový svaz poskytl propagační materiály, které velmi pomáhají klubu při organizaci akce. Tentokráte mám velmi teplé a slunečné počasí nepřilákalo mnoho dětí s rodiči. Prezentační návštěvy trenéra mládeže ve všech školkách, se kterými klub spolupracuje, v Milevsku a v okolí, výlep plakátů a rozdávání letáků a prezentaci na akci „Milevské posvícení“, které se konalo 25. srpna 2018, přivedlo na zimní stadion tentokráte 10 nových dětí. Asistenti pomohli s napsáním jména na dres, poradili s vyplněním registrace, seznámili rodiče s průběhem a programem akce. Děti projevovali radost z dárků, které dostali jako upomínku na tuto povedenou akci. Trenéři se svými svěřenci předvedli rodičům a dětem ukázku tréninkové jednotky. Po ukázce následovala připravená prezentace. V jedné šatně Trenér do malých klubů si s dětmi povídal o hokeji, ukazoval hokejovou výstroj, ukázal video. Prezident klubu v druhé šatně rodičům představil historii a přítomnost klubu. Představil hokej jako kolektivní sport, který pomáhá k všestrannému rozvoji dětí. V prezentaci ukázal kdy a jak začít s hokejem, ukázal, jak klub může materiálně pomoci začínajícím hokejistům. Představením výstroje ukázal, že hokej je pro děti bezpečný. Po prezentacích asistenti pomohli rodičům s oblečením dětí pro bruslí, nasadili helmy a rukavice a šli na ledovou plochou, kde na ně čekali trenéři HC Milevsko 2010 a dříve předvádějící hráči. Děti se formou her seznamovali s ledem. Akce byla zakončena společným fotografováním. Z akce byla pořízena reportáž zveřejněná v Milevském zpravodaji. Podle ohlasů a vyjádření rodičů, kteří přivedli své ratolesti, byla akce dobře připravena. Poděkování patří všem, kdo se na přípravě a realizaci této akce podíleli.
 

Partneři klubu

Aktuality

MS juniorek v Obihiru

(14.01.2019 - 14:16) - Juniorky mají světový šampionát pro rok 2019 za sebou. Česko na něm muselo bojovat o záchranu, což se mu povedlo a zakončilo ho vítězstvím. Velkou měrou k tomu přispěla brankářka Julie Pejšová. Podle slov trenéra Zuziaka v brance čarovala. Julie byla s průměrem 1,17 obdržených branek na zápas mezi gólmankami nejlepší a zároveň ji úspěšnost zákroků 93,64 % zařadila na druhé místo.

MS juniorek v Obihiru

(06.01.2019 - 20:59) - Ženská reprezentace do osmnácti let vstoupila do mistrovství světa v japonském Obihiru. Milevský hokej v tomto týmu má dvě odchovankyně. V brance Julie Pejšová, v obranných řadách Anna Kotounová asistentka kapitánky. Přejeme mnoho úspěchu celému týmu.

Milevsko přivítá posilu

(29.12.2018 - 13:11) - Výraznou posilu zadních řad přivítá HC Milevsko 2010. V milevském dresu bude nastupovat Petr Gřegořek . Dlouholetý extraligový hráč a několikanásobný reprezentant se již v minulosti s Milevskem připravoval. Petr Gřegořek zahájil svou extraligovou kariéru v roce 1997 v týmu HC Vítkovice Steel a hrál postupně za další týmy. Nejvíce extraligových zápasů odehrál za České Budějovice, kde působil od roku 2005 do roku 2010. Petr Gřegořek byl rovněž členem reprezentačního týmu, který na MS 2010 získal zlato. Pokud mu to drobné zranění umožní, nastoupí již do zápasu s Telčí.

Gratulace do Asiegu.

(22.07.2018 - 09:08) - Milevská Tereza Němcová-Šťastná veze z mistrovství světa v in line hokeji v italském Asiagu stříbrnou medaili. Děvčata ve finále těsně podlehly týmu USA. V utkání byli Češky aktivnější, bohužel soupeřky byly efektivnější. Velká gratulace z Milevska.
 
 
 
Copyright © 2019 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál