logo

Pojď hrát hokej na milevském zimním stadionu.

Pojď hrát hokej na milevském zimním stadionu.
20.09.2018, Jaroslav Kolář

V rámci celostátní akce Týden hokeje se 19. září 2018 na milevském zimním stadionu uskutečnila akce „Pojď hrát hokej“.

 
Tuto středu se konala na milevském zimním stadionu již po čtvrté akce „Pojď hrát hokej“. Toto akci pořádá HC Milevsko 2010 za pomoci ČSHL. Hokejový svaz poskytl propagační materiály, které velmi pomáhají klubu při organizaci akce. Tentokráte mám velmi teplé a slunečné počasí nepřilákalo mnoho dětí s rodiči. Prezentační návštěvy trenéra mládeže ve všech školkách, se kterými klub spolupracuje, v Milevsku a v okolí, výlep plakátů a rozdávání letáků a prezentaci na akci „Milevské posvícení“, které se konalo 25. srpna 2018, přivedlo na zimní stadion tentokráte 10 nových dětí. Asistenti pomohli s napsáním jména na dres, poradili s vyplněním registrace, seznámili rodiče s průběhem a programem akce. Děti projevovali radost z dárků, které dostali jako upomínku na tuto povedenou akci. Trenéři se svými svěřenci předvedli rodičům a dětem ukázku tréninkové jednotky. Po ukázce následovala připravená prezentace. V jedné šatně Trenér do malých klubů si s dětmi povídal o hokeji, ukazoval hokejovou výstroj, ukázal video. Prezident klubu v druhé šatně rodičům představil historii a přítomnost klubu. Představil hokej jako kolektivní sport, který pomáhá k všestrannému rozvoji dětí. V prezentaci ukázal kdy a jak začít s hokejem, ukázal, jak klub může materiálně pomoci začínajícím hokejistům. Představením výstroje ukázal, že hokej je pro děti bezpečný. Po prezentacích asistenti pomohli rodičům s oblečením dětí pro bruslí, nasadili helmy a rukavice a šli na ledovou plochou, kde na ně čekali trenéři HC Milevsko 2010 a dříve předvádějící hráči. Děti se formou her seznamovali s ledem. Akce byla zakončena společným fotografováním. Z akce byla pořízena reportáž zveřejněná v Milevském zpravodaji. Podle ohlasů a vyjádření rodičů, kteří přivedli své ratolesti, byla akce dobře připravena. Poděkování patří všem, kdo se na přípravě a realizaci této akce podíleli.
 

Partneři klubu

Aktuality

Dohrávka 5.kola

(22.12.2019 - 21:19) - HC Milevsko 2010 sehraje odložené utkáni se Sokolem Radomyšl 28. prosince 2019 od 13,00 na píseckém zimním stadionu. Přijeďte tým podpořit.

Radomyšl odložila zápas

(16.10.2019 - 20:41) - Utkání Sokol Radomyšl - HC Milevsko 2010 je na žádost domácích odloženo. Termín zápasu zatím není znám, domácí hledají volný termín na ZS Písek. Svým příznivcům termín dáme včas na vědomí.

Den státního smutku

(09.10.2019 - 16:34) - Vedení Českého hokeje dalo na vědomí, že ve dnech veřejného rozloučení s Karlem Gottem v pátek 11. října a státního smutku v sobotru 12. října se konají zápasy všech soutěží podle původního rozpisu, tedy beze změny. Případné uctění památky zesnulého zpěváka zůstává na rozhodnutí pořádajícího klubu

Michal Štych trenérem

(01.10.2019 - 20:47) - Vedení HC Milevsko 2010 po neúspěšném startu A týmu do nového ročníku soutěže v pondělí přeobsadilo post trenéra týmu. Po dohodě vedení a trenérů byl hlavním trenérem jmenován dlouholetý kapitán HC Milevsko 2010 Michal Štych. Michal Štych se ujal vedení týmu hned na pondělním tréninku.
 
 
 
Copyright © 2020 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál