logo

Po jednokolové pauze čeká Milevsko Telč.

Po jednokolové pauze čeká Milevsko Telč.
10.11.2017, Josef a Martin Petřík

V sobotu se na našem zimáku odehraje další zápas Jihočeské krajské ligy mužů. Utkání bude řídit Martin Hamr jako hlavní, na čarách mu budou pomáhat Tomáš Müller a Petr Soukup. Zápas začíná v 17:00 a všichni jste srdečně zváni.

 
Milevsko se po jednokolové pauze představí na svém ledě. Tentokrát zde přivítají mužstvo z Vysočiny. Hráči našeho týmu moc dobře vědí, že nic jiného, že výhra nepřipadá v úvahu. Během týdne, kdy Milevsko nehrálo, se propadlo na velice nelichotivou devátou příčku. To je něco, s čím samotní hráči a fanoušci ani v tom nejhorším snu nepočítali. Milevsku se zejména nedaří venkovní utkání. Zde zelenomodří nasbírali pouhopouhé tři body za výhru nad slabým Pelhřimovem.

Nyní na jejich led přijíždí jasně poslední Telč, která zatím získala pouze tři body za výhru v derby s Pelhřimovem. Všechny ostatní utkání telčtí zatím prohráli. Určitě se nebude jednat o lehoučkého soupeře, spíše naopak. Přesto musí potvrdit pozici favorita a hosty na svém ledě porazit. Telč nastupuje v naší skupině krajské ligy již druhou sezónu. Ani v loňské sezóně nebyly výsledky nějak excelentní a Telč se tak nepodívala ani do play off. V letošní sezoně se situace zdá se bude opakovat.

 

Partneři klubu

Aktuality

Gratulace do Asiegu.

(22.07.2018 - 09:08) - Milevská Tereza Němcová-Šťastná veze z mistrovství světa v in line hokeji v italském Asiagu stříbrnou medaili. Děvčata ve finále těsně podlehly týmu USA. V utkání byli Češky aktivnější, bohužel soupeřky byly efektivnější. Velká gratulace z Milevska.

Sraz dívčí U15-U18

(01.07.2018 - 23:30) - Milevská brankářka Julie Pejšová, která dochytala minulý ročník v Příbrami, se posunula z reprezentačního celku dívek U16 do U18, kam dostala pozvánku na první předsezonní přípravný kemp. Ten se uskuteční ve Velkých Popovicích od 20. do 21. července. Navazujícího kempu dívčí U18, který se uskuteční rovněž ve Velkých Popovicích od 21. do 22. července, se zúčastní další milevská hráčka Anna Kotounová (hostování HC Tábor) a Jihočešky Eva Štumbaurová (Slavoj Č. Krumlov), Anna Fabšicová (HC Strakonice).

Jank střídá V. Tomečka

(02.05.2018 - 15:34) - Odchovanec milevského hokeje obránce Bohumil Jank mění extraligový dres. Po zisku stříbra v týmu třineckých Ocelářů bude od příští sezóny oblékat barvy chomutovských Pirátů. V Chomutově tak vystřídá jiného milevského odchovance útočníka Vojtěcha Tomečka, který od Pirátů zamířil v rámci extraligy do HC Olomouc.

Julie Pejšová stříbrná

(19.04.2018 - 21:14) - Brankařka Julie Pejšová byl členkou úspěšného týmu českých hokejistek, který na Evropském poháru hráček do 16 let obsadil ve finském Vierumäki výborné druhé místo. Reprezentační celek po pěti výhrách podlehl až ve finálovém souboji domácímu týmu 3:6. Odchovankyně milevského hokeje si z turnaje odvezla i individuální cenu, když byla vyhlášena nejlepší brankářkou turnaje.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál