logo

Milevsko zahajuje rok 2018 s Pelhřimovem

Milevsko zahajuje rok 2018 s Pelhřimovem
05.01.2018, Josef a Martin Petřík

Milevsko po vánoční přestávce začíná rok 2018 na domácím ledě. Věřme, že utkání vyzní pro naše kluky.

 
Prvním soupeřem našeho týmu po novém roce bude poslední celek tabulky krajského přeboru HC Pelhřimov B. Pelhřimov lze považovat za takového otloukánka letošního ročníku soutěže, neboť nedokázal získat ještě ani jeden bod. Navíc často schytává obrovské příděly. Rekordních je 17 inkasovaných branek od Českého Krumlova. To už krajská liga dlouho nepamatuje. Ostatně není se čemu divit. Za mužstvo nastupuj zejména mladí junioři, kteří teprve získávají kontakt s dospělým hokejem.

Domácí tým by měl nastoupit v téměř kompletní sestavě. Chybět bude pouze obránce Adam Hájek, který měl problémy se zlomenou zanártní kůstkou. Svěřence trenérů Krupky a Švece může čekat na první pohled jednoduché utkání. Ale znáte krajský přebor. Zde není o překvapení nouze. Nicméně milevský tým je rozhodně velký favorit a utkání musí zvládnout, pokud se chce v tabulce posunout zase o něco výš.

 

Partneři klubu

Aktuality

Sraz dívčí U15-U18

(01.07.2018 - 23:30) - Milevská brankářka Julie Pejšová, která dochytala minulý ročník v Příbrami, se posunula z reprezentačního celku dívek U16 do U18, kam dostala pozvánku na první předsezonní přípravný kemp. Ten se uskuteční ve Velkých Popovicích od 20. do 21. července. Navazujícího kempu dívčí U18, který se uskuteční rovněž ve Velkých Popovicích od 21. do 22. července, se zúčastní další milevská hráčka Anna Kotounová (hostování HC Tábor) a Jihočešky Eva Štumbaurová (Slavoj Č. Krumlov), Anna Fabšicová (HC Strakonice).

Jank střídá V. Tomečka

(02.05.2018 - 15:34) - Odchovanec milevského hokeje obránce Bohumil Jank mění extraligový dres. Po zisku stříbra v týmu třineckých Ocelářů bude od příští sezóny oblékat barvy chomutovských Pirátů. V Chomutově tak vystřídá jiného milevského odchovance útočníka Vojtěcha Tomečka, který od Pirátů zamířil v rámci extraligy do HC Olomouc.

Julie Pejšová stříbrná

(19.04.2018 - 21:14) - Brankařka Julie Pejšová byl členkou úspěšného týmu českých hokejistek, který na Evropském poháru hráček do 16 let obsadil ve finském Vierumäki výborné druhé místo. Reprezentační celek po pěti výhrách podlehl až ve finálovém souboji domácímu týmu 3:6. Odchovankyně milevského hokeje si z turnaje odvezla i individuální cenu, když byla vyhlášena nejlepší brankářkou turnaje.

V semifinále Strakonice

(14.03.2018 - 22:22) - Dnes byla ukončena poslední čtvrtfinálová série play-off Krajské ligy mužů. V rozhodujícím zápase zvítězil Český Krumlov nad Humpolcem 7:4 a postoupil do dalšího kola. To rovněž rozhodlo o složení semifinálových dvojic. Soupeřem Milevska bude vítězný tým po základní části Strakonice. Druhou dvojici tvoří Český Krumlov a Veselí nad Lužnicí. Semifinálové série začnou v pátek 16. března, odvety se hrají v neděli 18. března.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál