logo

Milevsko odjíždí napravovat reputaci do daleké Telče.

Milevsko odjíždí napravovat reputaci do daleké Telče.
10.02.2018, Josef a Martin Petřík

 
Milevští odjíždí odčinit předchozí neúspěchy, kdy třikrát v řadě prohrálo. Všechno to začalo zápasem o první místo, kdy Radomyšl dokázala vyhrát na milevském ledě fotbalově 1:0. Poté zajížděli milevští k utkání do Jindřichova Hradce, kde po dvou třetinách vedli 3:1. Nakonec odjížděli zklamáni porážkou 3:4. Podobný scénář se odehrál na domácím ledě při utkání z Veselím, kde Milevsko vedlo 4:2. Nakonec se muselo spokojit s jediným bodem, neboť je Veselí nad Lužnicí po obratu porazilo v prodloužení 5:4. Zkrátka a jednoduše: Milevsko se nachází v hluboké krizi a přemýšlí jak z toho ven. Pomoci by jim mohlo utkání v Telči. Ani zde ovšem nečeká milevské odevzdaný soupeř. Naopak. Telč se po špatném úvodu soutěže výrazně zvedla a dokáže vyhrávat, ale také hrát vyrovnané utkání s týmem jako je například Radomyšl. Uvidíme s čím vyrukuje na Milevsko. Zápas začíná v sobotních 16:30.
 

Partneři klubu

Aktuality

Gratulace do Asiegu.

(22.07.2018 - 09:08) - Milevská Tereza Němcová-Šťastná veze z mistrovství světa v in line hokeji v italském Asiagu stříbrnou medaili. Děvčata ve finále těsně podlehly týmu USA. V utkání byli Češky aktivnější, bohužel soupeřky byly efektivnější. Velká gratulace z Milevska.

Sraz dívčí U15-U18

(01.07.2018 - 23:30) - Milevská brankářka Julie Pejšová, která dochytala minulý ročník v Příbrami, se posunula z reprezentačního celku dívek U16 do U18, kam dostala pozvánku na první předsezonní přípravný kemp. Ten se uskuteční ve Velkých Popovicích od 20. do 21. července. Navazujícího kempu dívčí U18, který se uskuteční rovněž ve Velkých Popovicích od 21. do 22. července, se zúčastní další milevská hráčka Anna Kotounová (hostování HC Tábor) a Jihočešky Eva Štumbaurová (Slavoj Č. Krumlov), Anna Fabšicová (HC Strakonice).

Jank střídá V. Tomečka

(02.05.2018 - 15:34) - Odchovanec milevského hokeje obránce Bohumil Jank mění extraligový dres. Po zisku stříbra v týmu třineckých Ocelářů bude od příští sezóny oblékat barvy chomutovských Pirátů. V Chomutově tak vystřídá jiného milevského odchovance útočníka Vojtěcha Tomečka, který od Pirátů zamířil v rámci extraligy do HC Olomouc.

Julie Pejšová stříbrná

(19.04.2018 - 21:14) - Brankařka Julie Pejšová byl členkou úspěšného týmu českých hokejistek, který na Evropském poháru hráček do 16 let obsadil ve finském Vierumäki výborné druhé místo. Reprezentační celek po pěti výhrách podlehl až ve finálovém souboji domácímu týmu 3:6. Odchovankyně milevského hokeje si z turnaje odvezla i individuální cenu, když byla vyhlášena nejlepší brankářkou turnaje.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál