logo

Turnaj čtyř krajů U13

Turnaj čtyř krajů U13
8.1.2017, Kolín Radek

V neděli 8. ledna 2017 se na milevském zimním stadionu uskutečnil turnaj čtyř výběrů krajů hráčů ročníku 2004. Všechna střetnutí se odehrála na 3 x 15 minut. Nejprve se utkaly týmy Jihočeský kraj a Kraj Vysočina, poté na sebe narazily Pardubický a Královéhradecký kraj. Poražené celky se následně střetly v utkání o 3. místo. Vítězné týmy z úvodních duelů se potkaly v zápase o konečné prvenství. Vítězem turnaje se stal výběr hráčů Jihočeského kraje.

 
Jihočeský kraj - Kraj Vysočina 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)

Jihočeši se prosadili vždy jedním gólem v konci úvodních dvou třetin. V závěrečné části pak své vítězství stvrdili dalšími dvěma góly a navíc svému soupeři nedovolili ani jednou skórovat.
Branky a nahrávky: 14. Zátopek (Marhoun), 30. Čančura, 31. Vavřík (Pitel), 40. Vavřík (Kříž)
Rozhodčí: David Čáp - Petr Šimánek, Václav Kubíček
Vyloučení: 3:1
Využití: 0:0
Oslabení: 0:0
Průběh utkání: 4:0.
Nejlepší hráči zápasu: Jihočeský kraj: Tomáš Cibulka, Kraj Vysočina: Michael Procházka

Jihočeský kraj:
Ešler - Čančura, Cibulka, Janda, Placek, Kumfmüler, Hromada - Kříž, Pitel, Vavřík - Braun, Hála, Petrásek - Dubský, Marhoun, Zátopek
Trenér: Jan Rybáček
Kraj Vysočina:
Velmelka (od 24. Havlík) - Číhal, Vovsík, Němec, Šabatka, Fišer, Jaša - Pigl, Baťa, Jungwirth - Svoboda, Staněk, Horký - Doležal, Bačkovský, Procházka - Vašák
Trenér: Štěpán Hrůza


Pardubický kraj - Královéhradecký kraj 3:2 (0:1, 0:0, 3:1)

Královéhradecký kraj se ujal vedení v I. třetině a svůj náskok držel až do posledního dějství. V něm Pardubický kraj vyrovnal, ale Královéhradecký kraj se ještě v téže minutě opět ujal vedení. Pardubičtí však znovu vyrovnali a za další minutu rozhodli o svém vítězství.
Branky a nahrávky: 36. Červenka, 38. Formánek (Jirout), 39. Kubíček (Procházka) - 5. Jahelka, 36. Novotný (Sýkora)
Rozhodčí: Josef Stach - Petr Šimánek, Krištof Maxa
Vyloučení: 2:2
Využití: 0:0
Oslabení: 0:0
Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2.
Nejlepší hráči zápasu: Pardubický kraj: František Formánek, Královéhradecký kraj: Dominik Pavlata

Pardubický kraj:
Kvaček - Červenka, Trögner, Joudal, Koudelka - Votava, Procházka, Jirout - Formánek, Kubíček, Macas - Štětka, Hebek
Trenér: Jiří Fibigr
Královéhradecký kraj:
Bárta - Švagr, Rychlovský, Sýkora, Kulhánek, Pavelka, Jerman - Jahelka, Souček, Perička - Jirásek, Petr, Novotný - Brožek, Kodym, Pavlata - Švadlák
Trenér: Pavel Biegl


Utkání o 3. místo:
Kraj Vysočina - Královéhradecký kraj 7:6 s.n. (1:1, 2:3, 3:2 -1:0)

V utkání o 3. místo se strhla gólová přestřelka. Kraj Vysočina otevřel skóre zápasu hned v 1. minutě. Královéhradecký kraj vyrovnal, ale ve druhé části znovu musel dorovnávat soupeřovo vedení. Následně zvrátil stav ve svůj prospěch a byť Vysočina vyrovnala, na poslední třetinu šel Královéhradecký kraj s jednogólovým náskokem. Ten postupně navýšil až na vedení 6:3 a zdálo se být rozhodnuto. Vysočina se však nevzdala a dokázala stav srovnat, když se na hráčích Královéhradeckého kraje přeci jen projevila únava z dvou zápasů hraných hned za sebou. Utkání tak musely rozhodnout samostatné nájezdy. Ze 6 exekutorů se prosadil jediný a to Jonáš Jungwirth, který tak rozhodl o zisku 3. místa pro Kraj Vysočina.
Branky a nahrávky: 1. Vovsík, 20. Bačkovský (Jungwirth), 25. Jungwirth (Svoboda, Bačkovský), 35. Jungwirth, 38. Procházka (Baťa), 39. Jungwirth, rozh. nájezd Jungwirth - 8. Pavlata (Brožek), 22. Pavlata, 25. Brožek (Pavlata), 28. Brožek (Švadlák, Pavelka), 31. Novotný (Petr), 32. Brožek (Pavlata)
Rozhodčí: Josef Stach - Miloš Mitáš, Petr Kotaška
Vyloučení: 1:0
Využití: 0:0
Oslabení: 0:0
Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3, 3:3, 3:6, 6:6.
Nejlepší hráči zápasu: Kraj Vysočina: Jonáš Jungwirth , Královéhradecký kraj: David Brožek

Kraj Vysočina:
Velmelka (od 25. Havlík) - Vovsík, Němec, Číhal, Fišer, Šabatka, Jaša - Pigl, Procházka, Baťa - Horký, Doležal, Vašák - Jungwirth, Bačkovský, Svoboda - Staněk
Trenér: Štěpán Hrůza
Královéhradecký kraj:
Bárta - Sýkora, Kulhánek, Pavelka, Jerman, Švagr, Rychlovský - Švadlák, Novotný, Petr - Brožek, Kodym, Pavlata - Jahelka, Souček, Perička - Jirásek
Trenér: Pavel Biegl


Utkání o 1. místo:
Jihočeský kraj - Pardubický kraj 4:1 (1:0, 3:0, 0:1)

Po gólu z úvodní třetiny položil Jihočeský kraj základy svého vítězství v prostřední části, ve které skóroval hned třikrát. Pardubickému kraji se podařilo v poslední třetině už jen kosmeticky výsledek upravit a vstřelit čestný gól. Byla to jediná branka, kterou Jihočeský kraj v turnaji inkasoval.
Branky a nahrávky: 13. Petrásek (Hála), 16. Čančura (Cibulka), 20. Dubský (Petrásek), 26. Pitel (Cibulka) - 39. Hebek (Koudelka)
Rozhodčí: Jakub Macák - Miloš Mitáš, Petr Kotaška
Vyloučení: 4:3
Využití: 0:0
Oslabení: 0:0
Průběh utkání: 4:0, 4:1.
Nejlepší hráči zápasu: Jihočeský kraj: Richard Pitel , Pardubický kraj: Jakub Koudelka

Jihočeský kraj:
Heidinger - Čančura, Cibulka, Janda, Placek, Kumfmüler, Hromada - Kříž, Pitel, Vavřík - Braun, Hála, Petrásek - Dubský, Marhoun, Zátopek
Trenér: Jan Rybáček
Pardubický kraj:
Kindl - Štětka, Červenka, Joudal, Votava - Procházka, Koudelka, Jirout - Trögner, Formánek, Hebek - Macas, Kubíček
Trenér: Jiří Fibigr


Konečné pořadí turnaje:
1. Jihočeský kraj
2. Pardubický kraj
3. Kraj Vysočina
4. Královéhradecký kraj
 

Partneři klubu

Aktuality

V semifinále Strakonice

(14.3.2018 - 22:22) - Dnes byla ukončena poslední čtvrtfinálová série play-off Krajské ligy mužů. V rozhodujícím zápase zvítězil Český Krumlov nad Humpolcem 7:4 a postoupil do dalšího kola. To rovněž rozhodlo o složení semifinálových dvojic. Soupeřem Milevska bude vítězný tým po základní části Strakonice. Druhou dvojici tvoří Český Krumlov a Veselí nad Lužnicí. Semifinálové série začnou v pátek 16. března, odvety se hrají v neděli 18. března.

Julie Pejšová v repre.

(4.2.2018 - 20:46) - Odchovankyně milevského hokeje brankářka Julie Pejšová, která je na hostování HC Příbram figuruje v nominaci reprezentačního týmu dívek do šestnácti let, který se zúčastní Turnaje čtyř národů ve švýcarském Huttwilu od 16. do do 18. února.

Kraj Vysočina vítězem

(1.10.2017 - 15:42) - V turnaji tří výběrů krajů hráčů ročníku 2005, který se uskutečnil na milevském zimním stadionu, zvítězil Kraj Vysočina před výběrem Prahy a Jihočeským krajem. Více informací o turnaji naleznete zde.

Zrušení přípravy

(16.9.2017 - 09:31) - Vedení HC Milevsko 2010 se omlouvá svým fanouškům za zrušení dnešního přípravného utkání. Tým Sokol Radomyšl se včera večer z utkání omluvil z důvodu velké marodky.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál