logo

Pojď hrát hokej

Pojď hrát hokej
20.9.2017, Jaroslav Kolář

V rámci akce Týden hokej se 20. září 2017 na milevském zimním stadionu uskutečnila akce Pojď hrát hokej.

 
Milevským zimním stadionem dnes zněl dětský hlas více jak jindy. HC Milevsko 2010 totiž uskutečnil náborovou akci Pojď hrát hokej. Příprava a propagace akce se našemu klubu vyplatila. Prezentační návštěvy všech školek, ale i výlep plakátů a rozdání propagačního materiálu ČSLH přivedlo na náš zimní stadion tentokráte 30 nových dětí, které se zaregistrovaly do programu Hokejka. Akce, která se uskutečnila dle propozic ČSLH, se podle ohlasů přítomných rodičů vydařila. Děti si po prezentaci mohly v ochozech zimního stadionu vyzkoušet několik cviků „suché přípravy“. Rodiče a děti zhlédli ukázku minihokeje v podání hráčů 2. tříd. Rodiče si v šatně vyslechli něco málo z historie milevského hokeje. Předseda klubu rodičům v prezentaci ukázal, kdy a jak s hokejem začít, že hokej je dnes s pomocí klubu dostupný, že je hokej díky moderní výstroji bezpečný. Představil hokej jako kolektivní sport, který pomáhá k všestrannému rozvoji dětí. Děti si v druhé šatně s trenérem mládeže povídaly o hokeji a ukazovaly si hokejovou výstroj. Po oblečení, obutí bruslí a nasazení helmy šly děti na led, kde je čekali trenéři, hráči A týmu a dříve předvádějící hráči. S oblečením pomáhali hráči A týmu. Trenéři si připravili hry v oddělených sektorech. Akce byla zakončena společným fotografováním. Akce se vydařila a dle ohlasu přítomných byla super. Poděkování patří všem, kdo se na přípravě a realizaci akce podíleli. Fotogalerii najdete zde.
 

Partneři klubu

Aktuality

Kraj Vysočina vítězem

(1.10.2017 - 15:42) - V turnaji tří výběrů krajů hráčů ročníku 2005, který se uskutečnil na milevském zimním stadionu, zvítězil Kraj Vysočina před výběrem Prahy a Jihočeským krajem. Více informací o turnaji naleznete zde.

Zrušení přípravy

(16.9.2017 - 09:31) - Vedení HC Milevsko 2010 se omlouvá svým fanouškům za zrušení dnešního přípravného utkání. Tým Sokol Radomyšl se včera večer z utkání omluvil z důvodu velké marodky.

Kristián Kolář mistrem

(23.3.2017 - 22:40) - Mistrem republiky v kategorii starší dorost se stali hokejisté HC Plzeň 1929, kteří ve finálovém klání ELSD zdolali HC Kometa Brno 2:0 na zápasy, po výhře 2:1 po prodloužení v Brně a 2:1 po samostatných nájezdech v Plzni. Hlavní oporou mistrovského týmu byl odchovanec milevského hokeje brankař Kristián Kolář, jenž ve dvou finálových duelech inkasoval pouhé 2 góly.

Hluboká v centru Pouzar

(14.3.2017 - 22:03) - První semifinálové klání mezi Hlubokou a Milevskem bude odehráno v Hokejovém centru Pouzar v Č. Budějovicích v pátek 17. března od 19.45 hodin, neboť v nezastřešené Kuki aréně už nebude k dispozici led.

 

 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál