logo

Po jednokolové pauze čeká Milevsko Telč.

Po jednokolové pauze čeká Milevsko Telč.
10.11.2017, Josef a Martin Petřík

V sobotu se na našem zimáku odehraje další zápas Jihočeské krajské ligy mužů. Utkání bude řídit Martin Hamr jako hlavní, na čarách mu budou pomáhat Tomáš Müller a Petr Soukup. Zápas začíná v 17:00 a všichni jste srdečně zváni.

 
Milevsko se po jednokolové pauze představí na svém ledě. Tentokrát zde přivítají mužstvo z Vysočiny. Hráči našeho týmu moc dobře vědí, že nic jiného, že výhra nepřipadá v úvahu. Během týdne, kdy Milevsko nehrálo, se propadlo na velice nelichotivou devátou příčku. To je něco, s čím samotní hráči a fanoušci ani v tom nejhorším snu nepočítali. Milevsku se zejména nedaří venkovní utkání. Zde zelenomodří nasbírali pouhopouhé tři body za výhru nad slabým Pelhřimovem.

Nyní na jejich led přijíždí jasně poslední Telč, která zatím získala pouze tři body za výhru v derby s Pelhřimovem. Všechny ostatní utkání telčtí zatím prohráli. Určitě se nebude jednat o lehoučkého soupeře, spíše naopak. Přesto musí potvrdit pozici favorita a hosty na svém ledě porazit. Telč nastupuje v naší skupině krajské ligy již druhou sezónu. Ani v loňské sezóně nebyly výsledky nějak excelentní a Telč se tak nepodívala ani do play off. V letošní sezoně se situace zdá se bude opakovat.

 

Partneři klubu

Aktuality

V semifinále Strakonice

(14.3.2018 - 22:22) - Dnes byla ukončena poslední čtvrtfinálová série play-off Krajské ligy mužů. V rozhodujícím zápase zvítězil Český Krumlov nad Humpolcem 7:4 a postoupil do dalšího kola. To rovněž rozhodlo o složení semifinálových dvojic. Soupeřem Milevska bude vítězný tým po základní části Strakonice. Druhou dvojici tvoří Český Krumlov a Veselí nad Lužnicí. Semifinálové série začnou v pátek 16. března, odvety se hrají v neděli 18. března.

Julie Pejšová v repre.

(4.2.2018 - 20:46) - Odchovankyně milevského hokeje brankářka Julie Pejšová, která je na hostování HC Příbram figuruje v nominaci reprezentačního týmu dívek do šestnácti let, který se zúčastní Turnaje čtyř národů ve švýcarském Huttwilu od 16. do do 18. února.

Kraj Vysočina vítězem

(1.10.2017 - 15:42) - V turnaji tří výběrů krajů hráčů ročníku 2005, který se uskutečnil na milevském zimním stadionu, zvítězil Kraj Vysočina před výběrem Prahy a Jihočeským krajem. Více informací o turnaji naleznete zde.

Zrušení přípravy

(16.9.2017 - 09:31) - Vedení HC Milevsko 2010 se omlouvá svým fanouškům za zrušení dnešního přípravného utkání. Tým Sokol Radomyšl se včera večer z utkání omluvil z důvodu velké marodky.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál