logo

Milevsko zahajuje rok 2018 s Pelhřimovem

Milevsko zahajuje rok 2018 s Pelhřimovem
5.1.2018, Josef a Martin Petřík

Milevsko po vánoční přestávce začíná rok 2018 na domácím ledě. Věřme, že utkání vyzní pro naše kluky.

 
Prvním soupeřem našeho týmu po novém roce bude poslední celek tabulky krajského přeboru HC Pelhřimov B. Pelhřimov lze považovat za takového otloukánka letošního ročníku soutěže, neboť nedokázal získat ještě ani jeden bod. Navíc často schytává obrovské příděly. Rekordních je 17 inkasovaných branek od Českého Krumlova. To už krajská liga dlouho nepamatuje. Ostatně není se čemu divit. Za mužstvo nastupuj zejména mladí junioři, kteří teprve získávají kontakt s dospělým hokejem.

Domácí tým by měl nastoupit v téměř kompletní sestavě. Chybět bude pouze obránce Adam Hájek, který měl problémy se zlomenou zanártní kůstkou. Svěřence trenérů Krupky a Švece může čekat na první pohled jednoduché utkání. Ale znáte krajský přebor. Zde není o překvapení nouze. Nicméně milevský tým je rozhodně velký favorit a utkání musí zvládnout, pokud se chce v tabulce posunout zase o něco výš.

 

Partneři klubu

Aktuality

V semifinále Strakonice

(14.3.2018 - 22:22) - Dnes byla ukončena poslední čtvrtfinálová série play-off Krajské ligy mužů. V rozhodujícím zápase zvítězil Český Krumlov nad Humpolcem 7:4 a postoupil do dalšího kola. To rovněž rozhodlo o složení semifinálových dvojic. Soupeřem Milevska bude vítězný tým po základní části Strakonice. Druhou dvojici tvoří Český Krumlov a Veselí nad Lužnicí. Semifinálové série začnou v pátek 16. března, odvety se hrají v neděli 18. března.

Julie Pejšová v repre.

(4.2.2018 - 20:46) - Odchovankyně milevského hokeje brankářka Julie Pejšová, která je na hostování HC Příbram figuruje v nominaci reprezentačního týmu dívek do šestnácti let, který se zúčastní Turnaje čtyř národů ve švýcarském Huttwilu od 16. do do 18. února.

Kraj Vysočina vítězem

(1.10.2017 - 15:42) - V turnaji tří výběrů krajů hráčů ročníku 2005, který se uskutečnil na milevském zimním stadionu, zvítězil Kraj Vysočina před výběrem Prahy a Jihočeským krajem. Více informací o turnaji naleznete zde.

Zrušení přípravy

(16.9.2017 - 09:31) - Vedení HC Milevsko 2010 se omlouvá svým fanouškům za zrušení dnešního přípravného utkání. Tým Sokol Radomyšl se včera večer z utkání omluvil z důvodu velké marodky.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál