logo

Milevsko se vydá na led nepříjemné Soběslavi

Milevsko se vydá na led nepříjemné Soběslavi
13.1.2018, Josef a Martin Petřík

Milevští hokejisté při svém vstupu do nového ruku porazili na domácím ledě nejslabší celek soutěže Pelhřimov B 11:3. Utkání nemělo příliš vysokou kvalitu. Doslova šlo jen o to, kolik dokáží milevští vstřelit branek. Za dvě třetiny jich vstřelili deset. Poslední třetina se tak už dohrávala v takřka tréninkovém tempu. Nyní čeká hráče z města Vzduchotechniky úplně jiný soupeř. Mnohonásobně těžší. Milevští hráči si to moc dobře uvědomují. Ostatně střelec hattricku ze zápasu s pelhřimovskou rezervou Jan Sláma se k soupeři vyjádřil v Milevských novinách zcela jasně: „Myslím si, že to bude těžký zápas. Se Soběslaví jsme doma padli 4:6, i když přijela v malém počtu. “

 
Soběslav v letošní sezóně působí pro soupeře jako velice nepříjemný soupeř a není se čemu divit. Oproti loňské sezóně posílila a svůj herní projev o hodně vylepšila. Momentálně se nachází na osmé příčce. I Milevsko už moc dobře ví, jaké je to prohrát se Soběslaví. Soběslav v první polovině soutěže přijela s velice nepříjemným hokejem. Nehrála moc otevřenou hru, spíše zabezpečenou s rychlým přechodem do útoku. Jakmile se ale ocitla v šanci, dokázala ji využít. Právě s tímto mělo Milevsko největší problémy a právě proto s celkem od Lužnice na svém ledě prohrálo 4:6. Mimochodem Soběslav dokázala vyhrát také na ledě prvních Strakonic. Jak už jsme konstatovali, v kádru Spartaku došlo k několika změnám. Ta nejvýraznější se odehrála v obraně, kam přišel borec s bohatými zkušenostmi Petr Punčochář. Hokejovým znalcům je toto jméno určitě známé. Do obrany přišel také Petr Matoušek, který nastupoval za David Servis ve druhé lize. I v útoku soběslavští posílili. Největší posilou v ofenzivě se zcela jistě stal Dominik Točík z českobudějovického Motoru. Tento hráč dokáže vepředu s Hákem, Hraněm, či Žákovským velké věci. Pro soupeře jsou tím největším možným nebezpečím. Zapomenout bychom neměli ani na stabilního brankáře. Tím je Jiří Dvořák. Vzhledem k tomu že v minulém kole nenastoupil Krumlov a Strakonice i Radomyšli prohráli, čelo tabulky se opět o něco více vyrovnalo. Milevští ztrácí na první příčku pouze dva body. A to je velká motivace nejen pro samotné hráče, ale také pro milevské fanoušky, kteří by si mohli udělat do Soběslavi výlet. Zápas se odehraje v neděli od 17 hodin!
 

Partneři klubu

Aktuality

V semifinále Strakonice

(14.3.2018 - 22:22) - Dnes byla ukončena poslední čtvrtfinálová série play-off Krajské ligy mužů. V rozhodujícím zápase zvítězil Český Krumlov nad Humpolcem 7:4 a postoupil do dalšího kola. To rovněž rozhodlo o složení semifinálových dvojic. Soupeřem Milevska bude vítězný tým po základní části Strakonice. Druhou dvojici tvoří Český Krumlov a Veselí nad Lužnicí. Semifinálové série začnou v pátek 16. března, odvety se hrají v neděli 18. března.

Julie Pejšová v repre.

(4.2.2018 - 20:46) - Odchovankyně milevského hokeje brankářka Julie Pejšová, která je na hostování HC Příbram figuruje v nominaci reprezentačního týmu dívek do šestnácti let, který se zúčastní Turnaje čtyř národů ve švýcarském Huttwilu od 16. do do 18. února.

Kraj Vysočina vítězem

(1.10.2017 - 15:42) - V turnaji tří výběrů krajů hráčů ročníku 2005, který se uskutečnil na milevském zimním stadionu, zvítězil Kraj Vysočina před výběrem Prahy a Jihočeským krajem. Více informací o turnaji naleznete zde.

Zrušení přípravy

(16.9.2017 - 09:31) - Vedení HC Milevsko 2010 se omlouvá svým fanouškům za zrušení dnešního přípravného utkání. Tým Sokol Radomyšl se včera večer z utkání omluvil z důvodu velké marodky.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál