logo

Milevsko odjíždí napravovat reputaci do daleké Telče.

Milevsko odjíždí napravovat reputaci do daleké Telče.
10.2.2018, Josef a Martin Petřík

 
Milevští odjíždí odčinit předchozí neúspěchy, kdy třikrát v řadě prohrálo. Všechno to začalo zápasem o první místo, kdy Radomyšl dokázala vyhrát na milevském ledě fotbalově 1:0. Poté zajížděli milevští k utkání do Jindřichova Hradce, kde po dvou třetinách vedli 3:1. Nakonec odjížděli zklamáni porážkou 3:4. Podobný scénář se odehrál na domácím ledě při utkání z Veselím, kde Milevsko vedlo 4:2. Nakonec se muselo spokojit s jediným bodem, neboť je Veselí nad Lužnicí po obratu porazilo v prodloužení 5:4. Zkrátka a jednoduše: Milevsko se nachází v hluboké krizi a přemýšlí jak z toho ven. Pomoci by jim mohlo utkání v Telči. Ani zde ovšem nečeká milevské odevzdaný soupeř. Naopak. Telč se po špatném úvodu soutěže výrazně zvedla a dokáže vyhrávat, ale také hrát vyrovnané utkání s týmem jako je například Radomyšl. Uvidíme s čím vyrukuje na Milevsko. Zápas začíná v sobotních 16:30.
 

Partneři klubu

Aktuality

Jank střídá V. Tomečka

(2.5.2018 - 15:34) - Odchovanec milevského hokeje obránce Bohumil Jank mění extraligový dres. Po zisku stříbra v týmu třineckých Ocelářů bude od příští sezóny oblékat barvy chomutovských Pirátů. V Chomutově tak vystřídá jiného milevského odchovance útočníka Vojtěcha Tomečka, který od Pirátů zamířil v rámci extraligy do HC Olomouc.

Julie Pejšová stříbrná

(19.4.2018 - 21:14) - Brankařka Julie Pejšová byl členkou úspěšného týmu českých hokejistek, který na Evropském poháru hráček do 16 let obsadil ve finském Vierumäki výborné druhé místo. Reprezentační celek po pěti výhrách podlehl až ve finálovém souboji domácímu týmu 3:6. Odchovankyně milevského hokeje si z turnaje odvezla i individuální cenu, když byla vyhlášena nejlepší brankářkou turnaje.

V semifinále Strakonice

(14.3.2018 - 22:22) - Dnes byla ukončena poslední čtvrtfinálová série play-off Krajské ligy mužů. V rozhodujícím zápase zvítězil Český Krumlov nad Humpolcem 7:4 a postoupil do dalšího kola. To rovněž rozhodlo o složení semifinálových dvojic. Soupeřem Milevska bude vítězný tým po základní části Strakonice. Druhou dvojici tvoří Český Krumlov a Veselí nad Lužnicí. Semifinálové série začnou v pátek 16. března, odvety se hrají v neděli 18. března.

Julie Pejšová v repre.

(4.2.2018 - 20:46) - Odchovankyně milevského hokeje brankářka Julie Pejšová, která je na hostování HC Příbram figuruje v nominaci reprezentačního týmu dívek do šestnácti let, který se zúčastní Turnaje čtyř národů ve švýcarském Huttwilu od 16. do do 18. února.
 
 
 
Copyright © 2018 HC Milevsko 2010 & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál